نوشته شده توسط Super User دسته: اخبار
نمایش از 26 آذر 1396 بازدید: 108
پرینت

شروع تعميرات اساسي واحد 3 نيروگاه تركيبي اروميه

واحد 3 نيروگاه تركيبي اروميه براي انجام تعميرات اساسي از تاريخ 21 آذر ماه 96 از مدار خارج شد. در اين برنامه تعميراتي قرار است بخشهاي توربين ، ژنراتور و تجهيزات جانبي مورد تعمير ، تعويض و بازسازي قرار بگيرد ، انشاالله با ياري خداوند متعال و تلاش و كوشش مجموعه كاركنان قرار است اين برنامه تعميراتي طي 40 روز به اتمام برسد ، شايان ذكر است كه ساعت كاركرد اين واحد 66000 ساعت بوده و براي دومين بار از زمان بهره برداري تعميرات اساسي بر روي آن انجام ميشود . 

 
نوشته شده توسط Super User دسته: اخبار
نمایش از 22 آذر 1396 بازدید: 138
پرینت

بازديد نماينده محترم مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي از نيروگاه تركيبي اروميه

جناب آقاي قاضي پور نماينده محترم مردم شريف اروميه در مجلس شوراي اسلامي ضمن حضور در نيروگاه تركيبي اروميه و ديدار با كاركنان تلاشگر اين نيروگاه از بخشهاي مختلف بخصوص عمليات اجرائي بخش بخار نيروگاه بازديد كردند در ابتداي اين بازديد آقاي مهندس مطلق مدير عامل شركت گزارشي از فعاليتهاي انجام يافته را تشريح نمودند و در ادامه نيز آقاي قاضي پور از تلاشها و زحمات مجموعه كاركنان قدرداني نمودند. 

 
نوشته شده توسط Super User دسته: اخبار
نمایش از 22 آذر 1396 بازدید: 86
پرینت

رضايتمندي اهالي اطراف نيروگاه گازي اروميه از فعاليتهاي انجام يافته كاهش آلايندگي زيست محيطي

 جمعي از اهالي نيروگاه گازي اروميه رضايتمندي خويش را از فعاليتهاي انجام يافته شركت در راستاي كاهش آلودگي صوتي و زيست محيطي  نيروگاه گازي اروميه ، اعلام كردند اين فعاليتها از سال 1395 آغاز شده و تاكنون ادامه دارد كه مي توان به تعويض درب و پنجره هاي فلزي منازل ياد شده و نصب پنجره هاي دوجداره يو پي وي سي در مرحله نخست اشاره كرد همچنين در سال جاري نيز پروژه احداث ديوار حايل نيز اجرا و به اتمام رسيد با اجراي اين ديوار تا حدودي آلودگي صوتي محيط پيراموني كاهش يافت و از طرفي منجر به حفاظت فيزيكي تجهيرات و نيروي انساني شده است.                                      

 

 
نوشته شده توسط Super User دسته: اخبار
نمایش از 22 آذر 1396 بازدید: 104
پرینت

افتخاري ديگر براي شركت مديريت توليد برق آذربايجانغربي

  همزمان با آئين قدرداني از تلاشها و زحمات مجموعه صنعت برق كشور از تلاشها و زحمات مجموعه كاركنان شركت قدرداني شد. آقاي مهندس فلاحتيان معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي با اهداي لوح تقدير مراتب قدرداني خويش را به لحاظ دستيابي به حداكثر آمادگي در تابستان 96 و قرار گرفتن اين شركت جزو شركتهاي برتر تقدير و تشكر كردند. 

 
نوشته شده توسط Super User دسته: اخبار
نمایش از 24 آذر 1395 بازدید: 1656
پرینت

 

 

كسب عنوان پايين ترين نرخ خروج اضطراري توسط توليد برق آذربايجانغربي

 

شركت مديريت توليد برق آذربايجانغربي در بين شركتهاي مديريت توليد برق كشور توانست با بهره گيري از عنايات خداوند متعال و همراهي و تلاش جمعي مديريتي و منابع انساني خود ، پايين ترين نرخ خروج اضطراري كل در پيك تابستان سال 1395 را به خود اختصاص دهد. جناب آقاي مهندس فلاحتيان معاون محترم وزير در امور برق و انرژي با ارسال نامه اي از تلاشهاي بعمل آمده در اين خصوص تشكر و قدرداني كردند .

 
شما اینجا هستید:   خانه مناقصات ومزایده هامطالب نمونهاخبار